Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi 13 Pro i MIUI 14 później. Premiera została odwołana

Xiaomi 13 Pro i MIUI 14 to produkty, których premiera miała odbyć się w Chinach 1 grudnia. Tak się jednak nie stanie i została odwołana. Nastąpiło to w wyniku wydarzeń, do których doszło w Państwie Środka. Niestety nowy termin premiery Xiaomi 13 Pro oraz MIUI 14 nie jest na razie znane, ale poznamy go wkrótce.

Premiera Xiaomi 13 Pro i MIUI 14 została zaplanowana na 1 grudnia. Tego dnia w Chinach miała odbyć się specjalna konferencja, gdzie zobaczylibyśmy nowe produkty. Tak się jednak nie stanie, bo wydarzenie w zasadzie w ostatniej chwili zostało odwołane. Wpływ na to miały wydarzenia, do których doszło w Państwie Środka.

Premiera MIUI §14 i Xiaomi 13 Pro została anulowana ze względu śmierci byłego prezydenta oraz sekretarza generalnego Komunistycznej Partii Chin, Jianga Zemina. Przesądziło to o odwołaniu wielu wydarzeń w Państwie Środka. Także branżowych, na co zdecydowały się m.in. firmy Huawei czy IQOO, które też planowały w najbliższym czasie specjalne konferencje.

Premiera Xiaomi 13 Pro i MIUI 14 bez nowej daty

Na razie chińska marka nie podała nowej daty premiery MIUI 14 oraz Xiaomi 13 Pro. Wiemy, że w trakcie konferencji miały być pokazane także słuchawki bezprzewodowe oraz smartwatche Watch S2. Zapewne firma wkrótce poda nowy termin. Na to jednak trzeba będzie chwilę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij