Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Z Fold 4 i Flip 4 z ograniczeniem w trakcie nagrywania

Samsung Galaxy Z Fold 4 oraz Z Flip 4 to smartfony, które pozwalają na nagrywanie wideo w jakości 4K UHD, ale okazuje się, że nie zawsze będzie to możliwe w 60 fps. Ograniczenie związane jest z obiektywem ultraszerokokątnym. Na szczęście Samsung Galaxy Z Fold 4 i Flip 4 mogą to robić z użyciem głównej kamery.

Samsung Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4 to składane smartfony, które zostały zaprezentowane w zeszłym tygodniu. Na razie na ich rynkowy debiut nadal czekamy. Tymczasem wypływają nowe informacje i te tym razem obejmują ograniczenia w trakcie nagrywania wideo. Czego się dowiadujemy?

Zarówno Samsung Galaxy Z Fold 4, jak i Z Flip 4 mają aparaty fotograficzne umożliwiające nagrywanie wideo w jakości 4K UHD przy 60 klatkach na sekundę. Niestety w obu przypadkach jest ograniczenie i to obejmuje aparat ultraszerokokątny. W tym przypadku na taką opcję nie ma co liczyć.

Nagrywanie 4K w 60 fps w innych kamerach modeli Samsung Galaxy Z Fold 4 i Flip 4

Na szczęście opcja nagrywania wideo w jakości 4K UHD jest dostępna w pozostałych kamerach składanych smartfonów Samsung Galaxy Z Fold 4 i Flip 4. W przypadku tego drugiego jest to po prostu główny aparat. Samo ograniczenie dotyczy tylko kamery ultraszerokokątnej.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij