Udostępnij
Tweetnij

Google TV dostaje wyczekiwane profile. Telewizory mogą mieć liczne konta

Google TV już wcześniej miało dostać profile. Dzięki temu telewizory miały pozwolić tworzyć konta dla różnych użytkowników, które można będzie łatwo przełączać. Rozwiązanie po licznych opóźnieniach w końcu wdrażane jest na szeroką skalę. Telewizory z Google TV otrzymują nowość po stronie serwerów firmy.

Telewizory z Google TV do tej pory stawiały jedno poważne ograniczenie. To konta dla różnych użytkowników. Firma już wcześniej zapowiadała takie profile, ale próba wdrożenia tej funkcji odbywała się bardzo powoli i nie bez problemów. Teraz w końcu to uległo zmianie i rozpoczęto szerokie udostępnianie dla tego rozwiązania.

Google TV otrzymuje funkcję, która pozwala tworzyć konta dla wielu użytkowników. Telewizory z platformą umożliwiają dodanie profili dla każdej osoby. Dzięki temu każdy może dostosować interfejs pod własne preferencje. Przy okazji uzyska także dostęp do innych rekomendacji do dalszego obejrzenia, które bazują na dotychczasowej historii oglądania.

Telewizory z Google TV i konta mogą wymagać akcji

Funkcja jest już wdrażana, ale jeśli jeszcze jej nie widzicie, to być może trzeba wykonać akcję. Tą jest ponownie uruchomienie urządzenia. Wtedy powinien pojawić się komunikat o treści Przedstawiamy profile w Google TV. Następnie można będzie logować się do innego konta, które zostało wcześniej utworzone.

Przeczytaj także: Najlepsze triki i wskazówki dla systemu Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij