Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel 7 Pro na renderach w etui. Design smartfona potwierdzony

Google Pixel 7 Pro otrzyma podobny design do poprzednika. Potwierdzają to nowe rendery producenta akcesoriów. Tym razem nowy telefon mamy okazję zobaczyć w etui. Grafiki potwierdzają, że smartfon Google Pixel 7 Pro otrzyma bardzo podobnie zaprojektowany aparat fotograficzny w porównaniu do zeszłorocznego modelu.

Google Pixel 7 Pro to smartfon, który już pozował na grafikach i był obiektem wycieków. Pochodzą one sprzed kilku miesięcy. Wtedy zobaczyliśmy design bardzo podobny do poprzednika. Teraz potwierdzają go kolejne rendery. Tym razem prezentujące telefon w etui producenta akcesoriów.

Google Pixel 7 Pro etui design
Google Pixel 7 Pro etui design

Widzimy, że design smartfona Google Pixel 7 Pro na pierwszy rzut oka nie różni się od poprzednika. Aparat fotograficzny jest potrójny i został umieszczony na bardzo podobnej wyspie, która to zresztą jest bardzo charakterystyczna. Wiemy jednak, że przeszła ona pewne niewielkie modyfikacje, ale w rzeczywistości są one czysto kosmetyczne.

Google Pixel 7 Pro etui design

Design Google Pixel 7 Pro znany na kilka miesięcy przed premierą

Google Pixel 7 Pro zadebiutuje dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem już teraz wiemy, jak wygląda ten telefon i co ma do zaoferowania. Debiut ma odbyć się jesienią i spodziewamy się go we wrześniu lub październiku. Do tego czasu urządzenie będzie zapewne jeszcze obiektem wielu przecieków. Kompletna specyfikacja techniczna nie jest znana.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij