Udostępnij
Tweetnij

Telewizory TCL z Google TV dostają wsparcie dla HomeKit i AirPlay 2

Telewizory TCL z Google TV na 2022 r. dostają wsparcie dla nowych rozwiązań. To HomeKit oraz AirPlay 2, czyli technologie stworzone przez Apple. Pierwsza zapewnia integrację z domem inteligentnym, a druga umożliwia wygodne przesyłanie multimediów. Zobaczmy sobie, które telewizory TCL zaoferują obsługę tych funkcji.

TCL wzbogaca swoje telewizory z Google TV na 2022 r. w nowe rozwiązania. W trakcie prywatnej prezentacji, która odbyła się w Europie, ogłoszono wsparcie dla dwóch technologii opracowanych przez Apple. Pierwszą jest HomeKit, a drugą AirPlay 2. Zobaczmy, na co będą mogli liczyć użytkownicy tych modeli.

Telewizory TCL z Google TV dostają wsparcie dla HomeKit i AirPlay 2 2022
foto: FlatpanelsHD

HomeKit to platforma domu inteligentnego Apple. Nowe telewizory TCL z Google TV będą dzięki temu mogły być z nią integrowane, na przykład w trakcie tworzenia nowych scen. Natomiast AirPlay 2 zapewnia wygodne przesyłanie multimediów. W tym obrazów, muzyki czy filmów do wielu sprzętów jednocześnie.

Te telewizory TCL z Google TV wspierają HomeKit i AirPlay 2

TCL zapewniło wsparcie dla HomeKit i AirPlay 2 dla trzech serii telewizorów z Google TV. Są to linie C535 (z ekranami o przekątnych od 43″ do 98″) oraz C835 i C935 (od 55″ do 75″). Wszystkie te urządzenia mają ekrany LCD o rozdzielczości 4K UHD.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla aplikacji HBO Max

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij