Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi Mi 11 Ultra z ciekawą aplikacją. Drugi ekran zyskuje nowe możliwości

Xiaomi Mi 11 Ultra to smartfon, który ma drugi ekran. Powstała ciekawa aplikacja o nazwie Mirror2RearUltra, która zwiększa możliwości dodatkowego wyświetlacza. Dzięki temu można przesyłać zawartość z głównego ekranu Xiaomi Mi 11 Ultra na ten dodatkowy. Zobaczmy sobie, jak to w praktyce wygląda.

Xiaomi Mi 11 Ultra to jeden z nielicznych smartfonów na rynku, które mają drugi ekran. Sama nakładka MIUI nie oferuje zbyt wielu opcji dla tego wyświetlacza na pleckach telefonów. Z pomocą przychodzi jednak aplikacja Mirror2RearUltra, którą stworzył niezależny deweloper o nicku GuyWithRootedPhone.

aplikacja Mirror2RearUltra Xiaomi Mi 11 Ultra drugi ekran nowe funkcje

Aplikacja Mirror2RearUltra pozwala po prostu na przesyłanie zawartości z głównego wyświetlacza na drugi ekran Xiaomi Mi 11 Ultra, który jest panelem AMOLED o przekątnej 1,1 cala. W rzeczywistości to ten sam, który znajduje się w jednej z opasek Mi Band. W ten sposób pojawia się więcej opcji. Oprogramowanie nie jest jednak pozbawione błędów.

Aplikacja Mirror2RearUltra dla Xiaomi Mi 11 Ultra nie bez błędów

Sam drugi ekran z Xiaomi Mi 11 Ultra sprawia ograniczenia ze względu na niską rozdzielczość. Aplikacja Mirror2RearUltra też nie jest pozbawiona błędów i wymaga dopracowania. Dotyczą one m.in. obracania ekranu czy jasności. Są też inne niedociągnięcia, które trzeba jeszcze poprawić. Co nie zmienia faktu, że oprogramowaniu można dać szansę. Znajdziecie je w linku źródłowym.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla komunikatora WhatsApp

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij