Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S22 Ultra z pierwszą aktualizacją oprogramowania

Samsung Galaxy S22 Ultra debiutuje na rynku. Jest pierwsza aktualizacja oprogramowania dla smartfona. Wnosi ją firmware kończący się ciągiem znaków AVB3. Uaktualnienie zawiera lutowe poprawki bezpieczeństwa. Samsung Galaxy S22 Ultra na dniach pewnie otrzyma aktualizację z marcowymi patchami.

Samsung Galaxy S22 Ultra doczekał się rynkowego debiutu. Z tej okazji jest pierwsza aktualizacja oprogramowania dla tego telefonu, jak i pozostałych smartfonów z serii. Wnosi ją firmware oznaczony ciągiem znaków S90xEXXU1AVB3. Bazuje on oczywiście na systemie Android 12 wraz z nową autorską nakładką Koreańczyków, czyli One UI 4.1.

Nowa aktualizacja dla smartfonów z serii Samsung Galaxy S22 ma lutowe poprawki bezpieczeństwa. Te wprowadzają rozwiązania ponad 60 różnych problemów zidentyfikowanych w oprogramowaniu. Na razie uaktualnienie jest dostępne dla telefonów pochodzących m.in. z afgańskiej i egipskiej dystrybucji. Wkrótce powinno pojawić się także na innych rynkach.

Model Samsung Galaxy S22 Ultra czeka ważna aktualizacja oprogramowania

Niedawno zrobiło się głośno na temat problemów z ekranami modelu Samsung Galaxy S22 Ultra. Wybrani użytkownicy skarżyli się na różową linię na wyświetlaczu. Problemy te powinna rozwiązać kolejna aktualizacja oprogramowania, która to zapewne wniesie także marcowe poprawki bezpieczeństwa. Na razie musimy na nią jeszcze chwilę poczekać.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki i triki dla systemu Windows 11

źródło

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij