Udostępnij
Tweetnij

One UI 4.1 z Galaxy S22 pozwala zmienić rozmiar wirtualnej pamięci RAM

One UI 4.1 to oprogramowanie z telefonów Samsung Galaxy S22. Wprowadza ona różne ulepszenia. Wśród nich jest wirtualna pamięć RAM. Rozszerza ona możliwości funkcji o nazwie RAM Plus. Użytkownicy modeli Samsung Galaxy S22 z One UI 4.1 będą mogli zwiększyć jej rozmiar do nawet 8 GB.

One UI 4.1 to nowe oprogramowanie, które debiutuje wraz ze smartfonami z serii Samsung Galaxy S22. Wprowadza ono różne udoskonalenia do nakładki firmy opartej na Androidzie 12. Wśród nich jest także bardziej rozbudowana wirtualna pamięć RAM. Tutaj producent zdecydował się na dodanie nowych opcji.

Sama funkcja RAM Plus nie jest nowa. Samsung wprowadził ją już wcześniej i dzięki temu pamięć operacyjna na wybranych telefonach marki może zostać rozszerzona o dodatkowe 4 GB powierzchni na dane. Wraz z One UI 4.1 użytkownicy uzyskują kilka różnych opcji. Jej rozmiar może zostać zdefiniowany.

One UI 4.1 wirtualna pamięć RAM Plus Samsung Galaxy S22

Wirtualna pamięć RAM w One UI 4.1 do 8 GB

One UI 4.1 umożliwia zwiększenie wirtualnej pamięci RAM na smartfonach Samsung Galaxy S22 nawet do 8 GB. W połączeniu z kośćmi o rozmiarze 12 GB (w topowej konfiguracji) można więc uzyskać łącznie nawet 20 GB. Pamiętajmy jednak, że odbędzie się to kosztem wbudowanego miejsca na dane, a nowe telefony nie mają czytnika kart microSD.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla Windows 11

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij