Udostępnij
Tweetnij

Google Pixel Notepad — cena będzie niższa od Galaxy Z Fold 3

Google Pixel Notepad to składany smartfon firmy. Jaka będzie jego cena? Nowe plotki mówią o tym, że nie najniższa, ale i tak telefon ma być tańszy na przykład od Samsunga Galaxy Z Fold 3. Zobaczmy więc sobie, ile ma kosztować urządzenia. Cena Google Pixel Notepad może pozytywnie zaskakiwać.

Google Pixel Notepad to składany smartfon, który w plotkach pojawia się od dłuższego czasu. Jego premiera jest coraz bliżej i wygląda na to, że debiut jest bardzo nieodległy. Jak będzie cena? Tutaj nowe informacje dostarcza nam serwis źródłowy. Urządzenie nie ma być tak drogie, jak na przykład Samsung Galaxy Z Fold 3.

kiedy składany smartfon Google Pixel Notepad cena specyfikacja techniczna

Jeśli przecieki są prawdziwe, to cena Google Pixel Notepad w podstawowej konfiguracji sprzętowej wyniesie 1399 dol. (ok. 5670 zł). Dla porównania Samsung Galaxy Z Fold 3 debiutował w cenie od 1799 dol. (ok. 7290 zł). Różnica jest więc naprawdę duża, bo wynosi aż 400 dol. Czy tak rzeczywiście będzie, to przekonamy się z czasem.

Cena Google Pixel Notepad atrakcyjna

Tak więc cena Google Pixel Notepad na tle innych smartfonów ze składanymi ekranami prezentuje się naprawdę nieźle. Tego typu urządzenia są ogólnie droższe, ale pomału zaczyna to przebiegać w bardziej optymistycznym kierunku. Sprzęt ma jednak najpierw zadebiutować w Stanach Zjednoczonych, a dopiero z czasem trafi na inne rynki i tu mówi się o drugiej połowie 2022 r.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla aplikacji Spotify

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij