Udostępnij
Tweetnij

Pixel Feature Drop – Google udostępnia funkcje z modeli Pixel 6 na starsze Pixele

Pixel Feature Drop w wersji grudniowej już jest. Google w ten sposób udostępnia wybrane funkcje z najnowszych smartfonów Pixel 6 na starsze Pixele. Począwszy od modeli Google Pixel 3, choć w tym przypadku nowości jest niewiele. Zobaczmy, co wnosi grudniowa aktualizacja.

Grudniowa aktualizacja Pixel Feature Drop doczekała się zapowiedzi. Dzięki niej właściciele starszych smartfonów Made by Google otrzymają wybrane funkcje z najnowszych modeli. Mowa oczywiście o telefonach Google Pixel 6. Zobaczmy, jakie nowości wprowadzono.

aktualizacja Google Pixel Feature Drop funkcje Pixel 6

W ramach grudniowej Pixel Feature Drop starsze Pixele otrzymują dostęp do takich funkcji, jak Snap po szybkim tapnięciu, nowy filtr dla Snapchata, tryb konwersacji, wykrywanie wypadków samochodowych czy nowe języki w narzędziu do nagrywania. Warto też wspomnieć o udoskonaleniach, które obejmują technologię Nearby Share i związane są z UWB w modelu Pixel 6 Pro (i tylko w tym). Poniżej dostępność opcji w zależności od modelu smartfona.

aktualizacja Google Pixel Feature Drop funkcje Pixel 6

Pixel Feature Drop to nowe funkcje z Google Pixel 6 nawet dla kilkuletnich modeli

W ramach Pixel Feature Drop Google udostępnia nowe funkcje z tegorocznych modeli nawet dla użytkowników kilkuletnich smartfonów. Dotyczy to tych wszystkich telefonów, które otrzymały aktualizację do Androida 12. To oznacza, że właściciele modeli Pixel 3 też załapią się na nowości, choć w tym przypadku nieliczne.

Przeczytaj także: Najlepsze wskazówki dla poczty Gmail

źródło: fonearena

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij