Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi udostępnia nakładkę PatchWall 3.0 na telewizory Mi TV

PatchWall 3.0 to nowa wersja nakładki Chińczyków na system Android TV. Rozpoczęła się aktualizacja na telewizory Xiaomi Mi TV, które pochodzą z indyjskiej dystrybucji. Wcześniej oprogramowanie dostępne było w Chinach. PatchWall 3.0 wprowadza liczne nowości i udoskonalenia. W tym integrację z Disney+.

PatchWall 3.0 to nakładka na Android TV, która w postaci uaktualnienia jest już udostępniana na wybranie telewizory Xiaomi Mi TV z indyjskiej dystrybucji. Od 6 kwietnia aktualizacja trafia na modele Mi TV 4A, Mi TV 4C Pro, Mi TV 4A Pro, Mi TV 4 Pro, Mi TV 4X. Wkrótce będzie też dostępna dla Mi TV 4X Pro. Zobaczmy sobie nowości.

PatchWall 3.0 dla telewizorów Xiaomi Mi TV z Android TV wprowadza wiele nowości 

Aktualizacja do PatchWall 3.0 dla Xiaomi Mi TV wnosi szereg nowych funkcji i udoskonalenia tych istniejących. Dodano integrację z Disney+ Hotstar oraz nowe materiały partnerów, w tym Docubay oraz Lattu Kids. To jednak specyficzne nowości na indyjski rynek, gdzie na innych użytkownicy z nich nie skorzystają. Tych bardziej uniwersalnych jednak nie brakuje.

PatchWall 3.0 aktualizacja Android TV na telewizory XIaomi Mi TV PatchWall 3.0 aktualizacja Android TV na telewizory Xiaomi Mi TV

Listy Mi z PatchWall 3.0 wprowadzają wyselekcjonowane listy filmów i programów telewizyjnych z różnych gatunków. Następnie mamy udoskonalenia interfejsu na telewizorach Xiaomi Mi TV. Tutaj warto wspomnieć o nowych animacjach na karuzeli. Potem są udoskonalenia przewijania zawartości w poziomie. Jest też czcionka Mi Lanting Pro pochodząca z MIUI 11 dla smartfonów.

Przeczytaj także: Messenger – triki i funkcje, które warto znać

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij