Udostępnij
Tweetnij

MIUI 10 Global Beta 9.3.28 wprowadza dark mode na wybrane modele Xiaomi i Redmi

MIUI 10 Global Beta 9.3.28 to najnowsza, poglądowa wersja nakładki Xiaomi, która na wybranych modelach wprowadza dark mode. Dokładnie pojawia się ona na modelach Redmi Note 5 i Xiaomi Mi 8. Wygląda więc na to, że czarny motyw rzeczywiście będzie wprowadzony jeszcze przed wydaniem MIUI 11. W tym ostatnim będzie to szlifowane.

MIUI 10 Global Beta 9.3.28 to poglądowa wersja systemu Xiaomi. Wiemy, że Chińczycy już teraz zaczynają implementować dark mode na wybranych modelach smartfonów. Najpierw pojawił się na POCO F1 z indyjskiej dystrybucji. Teraz o ciemnym motywie donoszą właściciele Mi 8 i Redmi Note 5. Wiemy, że ma on być potem ulepszany w MIUI 11, którego wybrane nowości zostały już ujawnione.

Użytkownicy Xiaomi Mi 8 i Redmi Note 5 w globalnych wersjach raportują, że wspomniany MIUI 10 Global Beta 9.3.28 wprowadza na ich smartfonach systemowy dark mode. Poniżej widzicie dwa zrzuty ekranowe, które mają potwierdzać ich słowa. Można też dostrzec, że telefony dostały przy okazji kwietniowe poprawki bezpieczeństwa.

Dark mode wcześniej dostępny był w MIUI 10 Beta Global dla właścicieli POCO F1 z indyjskiej dystrybucji. Teraz widzimy, że dostępność rozszerzono o Redmi Note 8 i Xiaomi Mi 8. Dlaczego teraz, jeszcze przed betą MIUI 11? Najwidoczniej taka zapadła decyzja.

MIUI 10 Beta Global zawiera dark mode dla wybranych modeli Xiaomi i Redmi, ale MIUI 11 powinien wprowadzić go na wszystkie

Domyślamy się, że w MIUI 11 systemowy dark mode będzie już na tyle dopracowany, ze z powodzeniem będzie mógł trafić na wszystkie smartfony Xiaomi i Redmi, które dostaną aktualizację. Oczywiście, z wyjątkiem tych modeli, które wypadną z listy dostępności uaktualnień, bo i takie będą.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z marca

źródło: XDA-Developers

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij