Udostępnij
Tweetnij

Asystent Google po polsku od 15 stycznia

Asystent Google po polsku to funkcja, na którą czeka wiele osób. Dziś gigant z Mountain View ujawnił, kiedy możemy się go spodziewać w Polsce. Asystent, który zastąpił znane nam niegdyś Google Now, będzie dostępny po polsku już od połowie stycznia. Wtedy wszyscy użytkownicy smartfonów z systemem Android 6.0 i nowszym będą mogli korzystać w kraju z tej funkcji.

Asystent Google po polsku jest jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji na smartfonach z systemem Android wśród rodaków. Dziś dowiedzieliśmy się, że funkcja powinna być dostępna w Polsce prawdopodobnie już od połowy stycznia. Zresztą, nie tylko u nas, bo firma z Mountain View podobne komunikaty prasowe rozesłała rzekomo także w innych państwach. Dołączono też grafikę.

Asystent Google prawdopodobnie zacznie mówić po polsku u wszystkich dokładnie 15 stycznia. Poniżej widzicie grafikę, którą gigant z Mountain View dziś udostępnił. Możliwe jednak, co warto też mieć na uwadze, że tego dnia odbędzie się tylko spotkanie z mediami. W jego trakcie może jednak paść inna data.

Asystent Google po polsku kiedy w Polsce premiera jak włączyć Assistant Now Android

Co by jednak nie było, to Asystent Google po polsku będzie mówić już niedługo

Asystent Google po polsku jest w każdym razie bardzo blisko. Jak dobrze wiemy, u części użytkowników opcja języka polskiego jest już dostępna. Można ją znaleźć w ustawieniach. Niestety, dotyczy to na razie wybranych osób. Na masowe udostępnienie ciągle czekamy.

Asystent Google wkrótce przemówi po polsku, a tymczasem ostatnio u części użytkowników smartfonów z systemem Android pojawiły się zmiany w interfejsie funkcji. Co prawda, nie są one jakieś znaczące, a pomniejsze. Ci z was, którzy są nimi zainteresowani, szczegóły znajdą w tym artykule. Tymczasem zobaczymy, co dokładnie stanie się za niespełna miesiąc.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe gry mobilne z listopada

źródło: komunikat prasowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij