Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi w Indiach zbudowało największą mozaikę świetlną na świecie

Xiaomi w Indiach postarało się o nietypową kampanię marketingową. Właśnie uruchomiono nowy projekt, w ramach którego pracownicy stworzyli potężną mozaikę świetlną. Pokazuje ona logo produktów marki Mi. Jest to największa tego typu mozaika na świecie, tak więc jej twórcy pobili rekord Guinessa.

Xiaomi z oddziałem w Indiach stworzyło ciekawą kampanię marketingową. Ustanowiło nowy rekord Guinnessa budując największą mozaikę świetlną na świecie. Mozaika przedstawia popularne logo Mi i została złożona przez łącznie 9 690 żarówek. Jest to pomysł indyjskiego oddziału firmy, który ma na celu podkreślenie inicjatywy kierowany przez zespół ds. marketingu marki w celu podkreślenia jej wagi na tamtejszym rynku.

To był kolejny fenomenalny rok, kiedy świętowaliśmy pierwsze osiągnięcie światowego rekordu Guinessa. W Xiaomi w Indiach utrzymujemy innowacje w centrum wszystkich naszych działań. Zapewniamy przy tym, że dostarczamy najlepsze innowacyjne technologie naszym konsumentom w Indiach, w jak najlepszej cenie. Ten sam element innowacji odnosi się również do naszych działań marketingowych. Wnoszą one najlepsze z naszych kreatywnych umiejętności na pierwszy plan. Ten rekord był prostą, ale szczerą odą dla wszystkich fanów Mi i pracowników Xiaomi, którzy pomogli nam wydobyć z nas to, co najlepsze i przyczynili się do naszej wspaniałej podróży – powiedział Anuj Sharma, dyrektor marketingu w indyjskim oddziale firmy.

xiaomi india mozaika mi

Xiaomi trafia w niekonwencjonalne metody marketingu

Pracownicy firmy mieli tym samym na celu podkreślenie ich wkładu i wkładu fanów Mi, którzy przyczynili się do ogólnego sukcesu marki. Dodatkowo podkreśla wysiłki marki zmierzające do zastosowania niekonwencjonalnych metod marketingowych i promocyjnych. Ma to je odróżnić od większości innych producentów smartfonów.

Przeczytaj także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z sierpnia

Źródło: Twitter

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij