Udostępnij
Tweetnij

Xiaomi zachęca do wypróbowania MIUI 10 Global Developer ROM

Xiaomi zachęca użytkowników smartfonów Redmi do wypróbowania możliwości MIUI 10 Developer ROM. Proces jest prosty i nie wymaga dostępu do bootloadera. Firma twierdzi, że już teraz, dzięki MIUI 10 Global Beta ROM, użytkownicy telefonów mogą wypróbować nowe funkcje. Zanim system zostanie udostępniony publicznie.

Xiaomi zapowiedziało aktualizację do MIUI 10 pod koniec maja. Obecnie trwają beta testy oprogramowania. Także w wersji Global ROM. Przejście ze stabilnej wersji systemu na edycję deweloperską jest dosyć proste. Chińczycy postanowili zachęcić użytkowników własnych smartfonów do instalacji MIUI 10 Global Developer ROM na wybranych modelach z serii Redmi.

Użytkownicy wybranych smartfonów z serii Redmi mogą od teraz instalować MIUI 10 Global Developer ROM na stabilnym oprogramowaniu z numerem 9 bez potrzeby odblokowywania bootloadera. Wystarczy tylko pobrać odpowiedni plik na własne urządzenie (do pobrania stąd) i wgrać go z użyciem aplikacji Updater. Smartfony, na które udostępniono w tym tygodniu nowe pliki z ROM-em znajdziecie poniżej.

Xiaomi MIUI 10 Global Developer ROM jak zainstalować na Redmi

Na tych smartfonach Xiaomi zachęca do instalacji MIUI 10 Global Developer ROM

  • Redmi 5A
  • Redmi Y1 Lite
  • Redmi Y1
  • Redmi 5
  • Redmi Note 5
  • Redmi Note 5 Pro

Właściciele pozostałych smartfonów Xiaomi muszą postępować zgodnie z instrukcjami dostępnymi na tej stronie. Pewnie zastanawia was jednak bardziej odpowiedź na pytanie: kiedy rozpocznie się dystrybucja finalnej wersji MIUI 10 Global? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już w ciągu najbliższych tygodni. Xiaomi już wcześniej zapewniało, że będzie chciało rozpocząć proces aktualizacji we wrześniu. Pozostaje wierzyć, że uda się dotrzymać terminarzu.

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

źródło

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij