Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S9, S8 i Note 8 dostają sierpniowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 oraz Galaxy Note 8 otrzymują właśnie sierpniowe poprawki bezpieczeństwa. Nowe aktualizacje systemu Android z zabezpieczeniami są już dostępne dla wymienionych smartfonów na wybranych rynkach. Co jednak ciekawe, Samsung nie zdążył ich jeszcze omówić. Na stronie firmy ostatni wykaz poprawek obejmuje te z lipca.

Samsung zazwyczaj na początku każdego miesiąca publikuje informacje o zawartości aktualnych patchy, które to potem są udostępniane. Najnowsze z nich to sierpniowe poprawki bezpieczeństwa, które są już udostępniane. Pojawiły się na smartfonach Galaxy S9, Galaxy S8 i Galaxy Note 8 na wybranych rynkach. Choć producent jeszcze ich nie omówił.

Samsung Galaxy S9 dostaje sierpniowe poprawki bezpieczeństwa na terenie Niemiec. Aktualizacja wprowadza firmware kończący się ciągiem znaków BRGA. Natomiast Galaxy Note 8 otrzymał aktualizację we Francji. Ten smartfon dostaje firmware kończący się ciągiem znaków CRGA. W przypadku Galaxy S8 uaktualnienie też dostępne jest w Niemczech. Patch waży niespełna 420 MB i poza tym, że zawiera sierpniowe poprawki bezpieczeństwa, to wprowadza zmiany w Game Launcher.

sierpniowe poprawki bezpieczeństwa Android Samsung Galaxy S9 Galaxy S8 Galaxy note 8

Jest to o tyle ciekawe, że Samsung jeszcze nie opublikował informacji o sierpniowych poprawkach bezpieczeństwa. Na stronie firmy, gdzie te informacje są umieszczane (link), w momencie publikacji ostatnie z omówionych patchy to te lipcowe. Jest jednak bardzo możliwe, że w momencie, gdy będziecie czytać ten artykuł, to sierpniowe poprawki zostaną już omówione. Przy okazji, poniżej znajdziecie wykaz tych sprzętów Koreańczyków, które są objęte comiesięcznym i kwartalnym wsparciem.

Urządzenia Samsung objęte comiesięcznym wsparciem

 • Galaxy S (S9, S9+, S8, S8+, S8 Active, S7, S7 edge, S7 Active, S6 edge+, S6 Active)
 • Galaxy Note (Note 8, Note 5)
 • Galaxy A (A5 (2016), A5 (2017), A8 (2018))

Urządzenia Samsung objęte kwartalnym wsparciem

 • Galaxy A3 (2017), Galaxy A7 (2017)
 • Galaxy A6 (2018), Galaxy A6+ (2018), Galaxy A8+ (2018)
 • Galaxy J1 Mini Prime, Galaxy J2 (2016), Galaxy J2 (2018)
 • Galaxy J3 Pop, Galaxy J7 Pop, Galaxy J3 (2017), Galaxy J5 (2017)
 • Galaxy J7 (2017), Galaxy J7 Max, Galaxy J7 Neo, Galaxy J7 Duo
 • Galaxy Tab S2 L Refresh, Galaxy Tab S2 S Refresh, Galaxy Tab S3 9.7
 • Galaxy Tab Active2, Galaxy Tab A 10.1 (2016), Galaxy Tab E (8.0) Refresh
 • Galaxy Note FE

Zobacz także: Najlepsze nowe aplikacje na Androida z lipca

źródło: Sammobile (2)

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij