Udostępnij
Tweetnij

Samsung daje 90 dni HBO Go za darmo i wiele więcej

Samsung przygotował dla użytkowników własnych smartfonów niespodziankę. Właściciele wybranych modeli z serii Galaxy mogą uzyskać za darmo 90 dni w usłudze HBO Go, a także w innych serwisach VoD, takimi jak chociażby Player. Niestety, liczba kuponów w promocji jest ograniczona, więc z odebraniem własnego lepiej się pospieszyć.

Samsung co jakiś czas przygotowuje specjalne promocje dla użytkowników telefonów koreańskiej firmy. Dostęp do nich można uzyskać z poziomu aplikacji Samsung Members. Tam na właścicieli wybranych smartfonów z logiem Samsunga czeka za darmo 90 dni w usłudze HBO Go, a także w innych serwisach VoD. Taki kod można odebrać w prosty sposób, ale trzeba pamiętać o tym, by się pospieszyć.

Aby zdobyć kod należy uruchomić aplikację Samsung Members. Tam wyświetli się wam kupon z możliwością odbioru dostępu do popularnej usługi. Niestety, liczba kuponów jest ograniczona i, jak już wspomnieliśmy, trzeba się pospieszyć z ich pobieraniem. Mogą to zrobić właściciele takich urządzeń jak Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017), Galaxy J3 (2017), Galaxy J5 (2017), Galaxy Note 4, Galaxy Note 8, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S8, a także Galaxy S8+.

Samsung udostępni łącznie 18750 kodów do HBO Go i innych serisów VoD

Samsung udostępnia kody w specyficzny sposób. Najpierw rozda kody do aplikacji HBO Go o wartości 89,70 zł jeden (jest ich w sumie 1300). Następnie, jak skończy się pula, rozda 1500 kodów do Onet VOD o wartości 120 zł. Później rozpocznie się rozdawanie kodów z puli Filmbox Live (7600 kodów o wartości 119,40 zł). Następnie pula przejdzie na Player (8000 kodów o wartości 60 zł). Na końcu znajdą się kody do ELEVEN SPORTS (350) o wartości 89,90 zł.

Zobacz również: Galaxy S9 wkrótce z Android 9.1 Oreo

Źródło: GSMManiak

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij