Udostępnij
Tweetnij

Zmęczeni iPhone X? Google pokaże nowe Pixele 4 października

iPhone X i iPhone 8 z wersją Plus zostały zapowiedziane zaledwie dwa dni temu, ale już wiemy, że telefonom szykuje się poważna konkurencja. Google wystartowało z nową kampanią marketingową zachęcającą do zmiany telefonu. Sugeruje ona, że niedługo, bo już 4 października, gigant zapowie nowe telefony z serii Pixel.

iPhone X i iPhone 8 wraz z wersją Plus zostały zapowiedziane zaledwie dwa dni temu, ale już wiemy, że telefonom szykuje się poważna konkurencja. Google wystartowało z nową kampanią marketingową zachęcającą do zmiany telefonu. Sugeruje ona, że niedługo, bo już 4 października, gigant zapowie nowe telefony z serii Pixel 2.

Google Pixel XL 2

Świat technologiczny skupił się teraz na nowych telefonach od Apple. iPhone X i iPhone 8 z wersją Plus zostały zapowiedziane dwa dni temu. To nie jedyny gigant, który ma w planach wypuszczenie nowego smartfona w najbliższej przyszłości. Google Pixel 2 oraz jego większy „brat” są tematami plotek od wielu tygodni. Z informacji wynika, że firma z Mountain View ma zamiar zapowiedzieć telefony już w przyszłym miesiącu, dokładnie w rok po zapowiedzi pierwszych smartfonów wspomnianej marki. Teraz rzecz potwierdzać ma nowa kampania marketingowa.

Google wystartowało z nową kampanią, które odpowiadają na pytania, które z pozoru zadawane są przez użytkowników. Na liście znajdziemy takie zapytania jak „Co jest nie tak w baterią w moim telefonie?”, czy „Dlaczego mój telefon mnie nie rozumie?”. Film na koniec Google podaje jedynie datę – 4 października. Można wnioskować, że firma ma w zanadrzu ciekawego smartfona, którego ma zamiar zaprezentować światu. Jeśli liczyć się z tym, że Pixele miały premierę właśnie 4. października minionego roku, to najprawdopodobniej możemy się liczyć z zapowiedzią kolejnej edycji tych smartfonów.

Pixel 2, jak twierdzą plotki, ma być telefonem zbliżonym pod względem wyglądu do poprzednika. Wersja XL 2 ma być z kolei flagowcem, który ma dostać wielki ekran z bardzo wąskimi ramkami. Jak będzie naprawdę, dowiemy się dopiero w październiku.

Źródło: Google, fot.: Android Police

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij