Android O ma zadebiutować 21 sierpnia

Marcelina Poznańska, 2017-08-12 11:55
0

Android O rzekomo został nieco opóźniony, bo podobno miał zadebiutować w finalnej wersji na początku tego miesiąca. Google na razie milczy w kwestii daty premiery nowego systemu dla smartfonów, a tymczasem informacje na ten temat przynosi nam Evan Blass. Jeśli to prawda, to Android 8.0 zadebiutuje dokładnie 21 sierpnia.

Google Chrome 60 Android O

Wczoraj wspominaliśmy wam o jednej z informacji przekazanych przez Davida Ruddocka z serwisu AndroidPolice, który tweetnął, że premiera Androida O może odbyć się 21 sierpnia. Ten jednak nie miał pewności. Informacje te zdaje się jednak potwierdzać Evan Blass. Leaker przekazał na Twitterze, że nowy system Google’a ma zadebiutować w tygodniu, który rozpocznie się 21 sierpnia i prawdopodobnie nastąpi to dokładnie tego dnia.

Android 8.0 jest już w zasadzie gotowy. Kompilacja Developer Preview 4 z lipca tego roku była już niemal gotową wersją nowego systemu operacyjnego. W zasadzie pozostało już tylko zaimplementować sierpniowe poprawki bezpieczeństwa i oprogramowanie byłoby gotowe do premiery. Na początku tego miesiąca system nie trafił jednak na Pixele czy Nexusy i nie wiadomo, czym to zostało spowodowane.

Co też ciekawe, Google do tej pory trzyma nas w niepewności i nie ogłosiło finalnej nazwy systemu Android O. Nie wiadomo więc, czy jest to Oreo, oatmeal cookie czy coś jeszcze innego. Pewnie odpowiedź poznamy dopiero 21 sierpnia.

źródło: Evleaks

The following two tabs change content below.

Marcelina Poznańska

Redaktor
Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką od sześciu lat. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.
Android · · · · · · · ·