Udostępnij
Tweetnij

LG pokazuje, jaki ekran może dostać LG G7 czy V30

LG stara się nie iść utartą ścieżką i nie kopiować cudzych rozwiązań. Najnowsze informacje, jakie wyciekły wraz z wnioskiem patentowym, pokazują, jak w przyszłości mogą wyglądać nowe smartfony giganta. Możliwe, że będą miały podwójny ekran oraz ciekawe i praktyczne ułożenie kamery. Być może jest to wygląd LG V30 lub G7.

LG stara się nie iść utartą ścieżką i nie kopiować cudzych rozwiązań. Najnowsze informacje, jakie wyciekły wraz z wnioskiem patentowym, pokazują, jak w przyszłości mogą wyglądać nowe smartfony giganta. Możliwe, że będą miały podwójny ekran oraz ciekawe i praktyczne ułożenie kamery. Być może jest to wygląd LG G7 lub V30.

LG ma sporo nowych, ciekawych pomysłów na to, by telefony tej marki wyróżniały się spośród innych. Nowy patent, jaki wyciekł ostatnio do sieci, pokazuje, jak w przyszłości może wyglądać kolejny smartfon tej firmy. Możliwe, że chodzi tutaj o niezapowiedziane jeszcze modele V30 lub G7.

LG G6

Wniosek patentowy, jaki wpłynął w listopadzie minionego roku do Korean Intellectual Property Rights Information Service w Korei Południowej, pokazuje dwie ryciny. Na obrazkach możemy zobaczyć nowy koncept na telefon, który przedstawia ciekawe i praktyczne ułożenie kamery dzięki rozwiązaniu z podwójnym ekranem.

LG G7 LG V30

LG G7 lub V30 z nowym ekranem?

Nie wiadomo jednak, czy faktycznie Koreańczycy zastosują takie rozwiązanie. Być może zamiast podwójnego ekranu pojawi się jeden, ale będzie miał przestrzeń do umocowania przedniego aparatu. Przypomnijmy, że taki podwójny ekran pojawił się chociażby w V10. Tam miał wyświetlać dyskretnie nowe powiadomienia z telefonu.

Jest spora szansa, że nowy smartfon będzie wyglądał podobnie do tego zaprezentowanego w koncepcie. Z drugiej strony możliwym jest, że, jak zresztą niemalże każda większa firma na świecie, LG po prostu stara się chronić każdy swój pomysł, a ostatecznie kolejny telefon giganta nie będzie przypominał tego z ryciny. Miejmy nadzieję, że koreańska firma stworzy telefon jeszcze lepszy od świetnego G6. Ostatnio LG chwaliło się niezawodnością swojego flagowca.

Źródło: Android Authority

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij