Udostępnij
Tweetnij

Menedżer Urządzeń Android to teraz Znajdź moje urządzenie

Menadżer urządzeń Android doczekał się, tuż przed Google I/O 2017, pierwszej tak dużej aktualizacji od dwóch lat. Aplikacja z numerkiem 2.0 wnosi sporo zmian w wyglądzie i przede wszystkim nową nazwę. Android Device Manager to teraz Znajdź moje urządzenie. Aplikacja już zaczyna pojawiać się do pobrania z poziomu Sklepu Play.

Znajdź moje urządzenie Android Google

Rozpoczyna się konferencja Google I/O 2017, w trakcie której spodziewamy się wielu nowości od firmy z Mountain View. Gigant postanowił jednak zacząć wpuszczać pewne aktualizacje jeszcze przed rozpoczęciem keynote. Jedną z nich jest zupełnie nowa odsłona aplikacji Menedżer urządzeń Android z numerkiem 2.0.

Menedżer urządzeń Android 2.0 to tak naprawdę aplikacja o nowej nazwie – Znajdź moje urządzenie (Find my Device). To pierwsza tak duża aktualizacja tego programu od dwóch lat. Znajdź moje urządzenie oferuje te same funkcje, co Android Device Manager, a więc pozwala wyszukiwać sprzęty z Androidem, odtwarzać na nich dźwięk, zdalnie je blokować czy nawet wymazywać wszystkie dane. Pod względem interfejsu pozbyto się przeżytków z Holo.

This slideshow requires JavaScript.

Aktualizacja jest już wdrażana poprzez Sklep Play. Jeśli jednak jeszcze jej nie widzicie, to zawsze możecie sięgnąć po odpowiedni plik APK. Znajdź moje urządzenie możecie pobrać stąd. Pamiętajcie jednak, że instalowanie aplikacji z nieautoryzowanych źródeł, a więc pochodzących spoza Sklepu Play, może być niebezpieczne i robicie to jedynie na własną odpowiedzialność.

źródło: AndroidPolice

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij