Udostępnij
Tweetnij

Sony Xperia XZ, X Performance i X Compact z marcowymi patchami bezpieczeństwa

Sony już wkrótce zacznie dystrybuować aktualne poprawki bezpieczeństwa dla swoich smartfonów., Na pierwszy rzut pójdą Xperia XZ, X Performance, X oraz X Compact. Pierwsze z dwóch wymienionych telefonów Xperia otrzymają firmware o numerze 39.2.A.0.442, pozostałe z nich dostaną uaktualnienie oznaczone ciągiem znaków 34.2.A.0.333

Sony już wkrótce zacznie dystrybuować aktualne poprawki bezpieczeństwa dla swoich smartfonów. Na pierwszy rzut pójdą Xperia XZ, X Performance, X oraz X Compact. Pierwsze z dwóch wymienionych telefonów Xperia otrzymają firmware o numerze 39.2.A.0.442, pozostałe z nich dostaną uaktualnienie oznaczone ciągiem znaków 34.2.A.0.333

Google już jakiś czas temu zakończyło prace nad marcowymi poprawkami bezpieczeństwa. Pojawiły się one już chociażby na smartfonach Huawei P8 Lite. Teraz nowe poprawki postanowiło wydać Sony dla swoich telefonów Xperia XZ, X Performance, X oraz X Compact. Dystrybucja najnowszej aktualizacji już się rozpoczęła.

xperia sony poprawki

Pierwsze dwa z wymienionych smartfonów otrzymają firmware o numerze 39.2.A.0.442, natomiast pozostałe telefony dostaną aktualizację oznaczoną ciągiem znaków 34.2.A.0.333. Należy pamiętać jednak, że wydawanie uaktualnienia odbywa się etapami, zatem nie denerwujcie się, jeśli jeszcze jej nie widzicie. W tym wypadku trzeba uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Ostatnio chwaliliśmy Sony za szybką adaptację smartfonów do Androida 7.0 Nougat. Później imponująco szybko zaczerpnięto także aktualizację z lutowymi poprawkami bezpieczeństwa. Tym razem musieliśmy jednak czekać dość długo na marcowe patche. Miejmy jednak nadzieję, że w przyszłości uaktualnienia będą wydawane wcześniej.

Źródło: Xperiablog

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij