Udostępnij
Tweetnij

Woolet 2.0 – polskie inteligentne portfele dostały nowe wersje

Po wielkim sukcesie Woolet doczekał się dwóch ulepszonych wersji. Woolet 2.0 oraz Travel XL 2.0 to inteligentne portfele. Nie pozwalają one na zgubienie ważnych dla nas dokumentów, pieniędzy i kart. Zostały wykonane z włoskiej skóry i przyozdobione złotą przypinką. Nowe wersje będą także głośniejsze.

Po wielkim sukcesie Woolet doczekał się dwóch ulepszonych wersji. Woolet 2.0 oraz Travel XL 2.0 to inteligentne portfele. Nie pozwalają one na zgubienie ważnych dla nas dokumentów, pieniędzy i kart. Zostały wykonane z włoskiej skóry i przyozdobione złotą przypinką. Nowe wersje będą także głośniejsze.

Rok temu twórcom Woolet udało się zgromadzić całkiem pokaźną sumę na Kickstarterze. Polskiemu producentowi udało się sprzedać w sumie kilka tysięcy sztuk. Czym wyróżnia się ten pozornie zwykły portfel? Dzięki specjalnej technologii i dedykowanej aplikacji utrudnia zgubienie się portfela. Teraz twórcy projektu wypuszczają na rynku dwie nowe, ulepszone wersje – Woolet 2.0 oraz Travel XL 2.0.

Woolet 2.0

Obie wersje, jak można się spodziewać, działają w podobny sposób co poprzednia, zatem dzięki dedykowanej aplikacji jesteśmy w stanie określić, gdzie aktualnie znajduje się nasz portfel i kiedy się od niego oddalamy.

Woolet 2.0 z baterią, która wytrzyma 6 miesięcy

Woolet 2.0 jest mniejszy od Travel XL 2.0. Jego wymiary to 125 x 87 x 9,9 mm. Ma on wbudowaną baterię (150 mAh), która wystarczy na 6 miesięcy ciągłego działania. Po tym okresie można ją ponownie naładować. Ma 4 kieszenie na pojedyncze karty, jedną większą, która pomieści łącznie 6 kart, kieszeń na banknoty i jedną ukryta kieszonkę. Portfel został wykonany ręcznie z włoskiej skóry, a na zewnątrz został dodatkowo ozdobiony niewielką przypinką wykonaną z 24-karatowego złota. Sama technologia wewnątrz portfela jest kompatybilna z iPhone’em 4S i nowszymi modelami oraz Androidem 4.0 i nowszym. Dostępny jest w kolorze czarnym i brązowym.

woolet travel 2.0

Travel XL 2.0 jest większy. Jego wymiary to 160 x 107 x 43 mm. Ma 6 kieszeni na karty z jedną większą kieszenią (mogącą pomieścić 6 kart łącznie), a także ukrytą kieszeń i kieszeń na banknoty. Do zestawu dołączono także niewielki długopis, który również ma wyznaczone miejsce w portfelu. Ta wersja także została zrobiona ręcznie z włoskiej skóry i przyozdobiona przypinką. Dostępne kolory? Czerń i brąz.

Obie wersje, jak twierdzi producent, zostały udoskonalone. Wewnątrz znajdziemy ponownie niewielkie urządzenie, które daje znać za każdym razem, kiedy oddalamy się od portfela. Tym razem dzwonek ma być jednak głośniejszy. Woolet 2.0 dostępny jest w cenie 129 dolarów, a Travel XL 2.0 możemy kupić za 149 dolarów.

Źródło: Woolet

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij