Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 7 popularniejszy niż LG V20, OnePlus 3T i HTC Bolt razem wzięte

Najnowszy raport firmy analitycznej Apteligent pokazuje, że jest jeszcze wielu fanów smartfona Samsung Galaxy Note 7. Telefon, według wyliczeń, jest popularniejszy niż LG V20, OnePlus 3T i HTC Bolt razem wzięte pomimo tego, że koreański gigant oficjalnie wycofał urządzenie z rynku.

Najnowszy raport firmy analitycznej Apteligent pokazuje, że jest jeszcze wielu fanów smartfona Samsung Galaxy Note 7. Telefon, według wyliczeń, jest popularniejszy niż LG V20, OnePlus 3T i HTC Bolt razem wzięte pomimo tego, że koreański gigant oficjalnie wycofał urządzenie z rynku. Jak to możliwe?

Samsung Galaxy Note 7 został wycofany z rynku, jednak wciąż jest, o dziwo, bardzo popularny wśród użytkowników telefonów z Androidem. Z najnowszego raportu firmy analitycznej Apteligent wynika, że smartfona wciąż używa spora grupka osób. Jest ich więcej niż posiadaczy LG V20, OnePlus 3T oraz HTC Bolt. Pierwszy z wymienionych pojawił się na rynku w październiku, dwa następne – w listopadzie.

Samsung Galaxy Note 7

Warto wspomnieć, że raport jasno pokazuje, że to Samsung Galaxy Note 7 królował wśród najnowszych telefonów z Androidem jeszcze kilka tygodni temu. W październiku był niezwykle popularny, jednak później Samsung powoli zaczął wycofywać smartfona z rynku. W połowie listopada jego wyniki przebił telefon Sony Xperia XZ, natomiast na początku grudnia więcej było użytkowników Google Pixel oraz Google Pixel XL niż posiadaczy Note 7.

Samsung Galaxy Note 7 wciąż ma wielu fanów

Samsung bardzo stara się, aby użytkownicy Galaxy Note 7 jednak oddali swój telefon do sklepu i wymienili go na nowy. Ostatnio wprowadzono nową aktualizację, która powoduje, że telefon nie ładuje się powyżej poziomu 30% baterii. Co więcej, Koreańczycy wdrażają uaktualnienie w Stanach Zjednoczonych, które spowoduje niemożność używania urządzenia. Aktualizacja ta spowoduje brak możliwości ponownego naładowania Note’a 7.

Przypomnijmy, że Samsung Galaxy Note 7 był dość popularnym wyborem wśród użytkowników smartfonów z Androidem, jednak po jakimś czasie zaczęto donosić z różnych stron świata o zapalających się bateriach w telefonach tej marki. Samsung początkowo wymieniał urządzenia na nowe, jednak i te miały problemy z akumulatorem. Ostatecznie, dla bezpieczeństwa użytkowników, koreański gigant postanowił na stałe wycofać smartfona z rynku. Jak widać, nie wszyscy zgadzają się, by telefon jednak oddać.

Źródło: DroidLife

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij