Udostępnij
Tweetnij

Tak wygląda polski Android 7.0 Nougat z EMUI 5.0 na Huawei P9

Jeden z naszych czytelników podesłał kilka zrzutów ekranowych z systemu Android 7.0 Nougat z nakładką EMUI 5.0 w wersji beta na Huawei P9. Obecnie trwają testy uaktualnienia, a niedługo zostanie ono udostępnione dla wszystkich.

Jeden z naszych czytelników podesłał kilka zrzutów ekranowych z systemu Android 7.0 Nougat z nakładką EMUI 5.0 w wersji beta na Huawei P9. Obecnie trwają testy uaktualnienia, a niedługo zostanie ono udostępnione dla wszystkich.

Huawei P9 Android 7.0 Nougat EMUI 5.0 beta

Macie Huawei P9 lub Honor 8 i czekacie na aktualizację do Androida 7.0 Nougat? Z pewnością tak. W zeszłym tygodniu rozpoczęły się beta testy nowego systemu i załapali się do nich także użytkownicy z Polski, w tym nasz kolega Tomasz Zbiec. Poniżej znajdziecie kilka zrzutów ekranowych z nowego EMUI 5.0 na smartfonie Huawei P9.

This slideshow requires JavaScript.

Nowa nakładka Chińczyków jest bardziej schludna i z informacji ujawnionych przy okazji premiery Mate’ów 9 wynika, że dostęp do wielu funkcji został znacząco uproszczony. Do połowy z nich dostęp można uzyskać podwójnym dotknięciem ekranu, a 90% potrójnym. Oczywiście, pojawiają się także wszystkie nowości, które dodało samo Google w Androidzie 7.0 Nougat. Tomasz twierdzi, że system jest bardziej responsywny i ogólnie lepiej działa niż Android 6.0.1 Marshmallow z EMUI 4.1. Tak wiec pozostaje czekać na moment, aż Huawei udostępni Nougata dla wszystkich. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy to dokładnie nastąpi.

Tomasz planuje nagrać także wideo, na którym chce zademonstrować EMUI 5.0 na Huawei P9. Tak więc z pewnością warto za jakiś czas odwiedzić jego kanał.

Dzięki Tomasz!

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij