Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note Edge dostaje duże uaktualnienie

Samsung Galaxy Note Edge z europejskiej dystrybucji dostaje większe uaktualnienie. Aktualizacja nie zawiera tylko październikowe patche bezpieczeństwa, ale także inne poprawki obejmujące poprawę wydajności i czas pracy na baterii.

Samsung Galaxy Note Edge z europejskiej dystrybucji dostaje większe uaktualnienie. Aktualizacja nie zawiera tylko październikowe patche bezpieczeństwa, ale także inne poprawki obejmujące poprawę wydajności i czas pracy na baterii. 

Samsung Galaxy Note EDGE

Samsung Galaxy Note Edge został zaprezentowany ponad dwa lata temu, ale cały czas objęty jest wsparciem w postaci aktualizacji. Niestety, choć właściciele tego telefonu nie mają co raczej liczyć na uaktualnienie do systemu Android 7.0 Nougat, tak Samsung przygotował dla nich inne, większe uaktualnienie.

Nowy firmware dla Galaxy Note Edge oznaczony jest ciągiem znaków kończących się frazą 1DPJ1 i bazuje na systemie Android 6.0.1 Marshmallow z aktualnymi patchami bezpieczeństwa. Tak, jest to aktualizacja, którą dostało już wiele innych smartfonów Koreańczyków z europejskiej dystrybucji i która zawiera październikowe łatki bezpieczeństwa od Google’a. Na tym jednak nie koniec, bo ulepszono także inne obszary oprogramowania. Aktualizacja wprowadza następująco:

  • poprawki obejmującą optymalizację baterii
  • zwiększoną wydajność poprzez efektywne zarządzanie pamięcią
  • poprawki z zakresu stabilności
  • ulepszenia funkcji podstawowych
  • poprawki błędów

Tak, ta aktualizacja została wcześniej udostępniona użytkownikom smartfonów Samsung Galaxy Note 4. Teraz trafia na pokład pierwszego flagowca Koreańczyków z zakrzywionym ekranem. Nie wiem osobiście, czy ten patch jest już dostępny w Polsce, ale jeśli tak, to dajcie znać w komentarzu. Nawet jeśli nie, to powinno to ulec zmianie już na dniach. Update waży 364 MB i jest dostępny do pobrania w trybie OTA.

źródło: galaxyclub

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij