Udostępnij
Tweetnij

Google Allo 2.0 do pobrania. Nowości jest sporo

Google Allo 2.0 to najnowsza wersja nowego komunikatora, który wydano w zeszłym miesiącu. Aktualizacja z okrągłym numerem wnosi naprawdę wiele udoskonaleń.

Google Allo 2.0 to najnowsza wersja nowego komunikatora, który wydano w zeszłym miesiącu. Aktualizacja z okrągłym numerem wnosi naprawdę wiele udoskonaleń i nowości. Rzućmy na nie okiem.

Google Allo APK

Google Allo na Androida doczekało się wydania z numerkiem 2.0. Jak nietrudno się domyślić po zmianie numeracji, nowości i udoskonaleń musi być dużo I tak w rzeczywistości jest. Niestety, większość z nich dotyczy zegarków z Android Wear czy systemu Android 7.1 Nougat. Ja osobiście nie mam urządzeń z tym oprogramowaniem, a więc posiłkuję się zrzutami ekranowymi opublikowanymi przez serwis Android Police, do którego link znajdziecie na końcu treści.

Google Allo 2.0 – co nowego?

  • dodano wsparcie dla smartwatchy z Android Wear. Teraz wysyłać i odbierać wiadomości można również na zegarku.

Google Allo 2.0 co nowego

  • pojawiło się wsparcie dla klawiatury z GIF-ami. Jak dobrze wiemy, znajduje się ona w systemie Android 7.1 Nougat, który obecnie jest testowany w ramach programu beta.

Google Allo 2.0 co nowego

  • poprawiono powiadomienia. Te z Google Allo 2.0 widzimy po prawej stronie. Pojawiła się miniaturka awataru czy przycisk odpowiedz.

Google Allo 2.0 co nowego

  • dodano wsparcie dla Direct Share. To funkcja, która pozwala w Androidzie szybko współdzielić rzeczy w różnych miejscach (serwisach, aplikacjach etc.).

Google Allo 2.0 co nowego

  • dodano wsparcie dla skrótów dla akcji. To znowu nowość z Androida 7.1 Nougat i nie będzie dostępna w starszych wersjach systemu. Każda aplikacja może miec maksymalnie pięć takich skrótów.

google-allo-2-0-

Google Allo 2.0 jest już wdrażane. Jeśli z jakiegoś powodu w Sklepie Play nie widzicie aktualizacji, to zawsze możecie sięgnąć po plik APK. Do pobrania tutaj.

źródło: androidpolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij