Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S5 mini (w końcu!) dostaje Androida 6.0.1 Marshmallow

Samsung Galaxy S5 mini jest jednym z ostatnich smartfonów Koreańczyków, który właśnie dostał aktualizację do systemu Android 6.0.1 Marshmallow.

Samsung Galaxy S5 mini jest jednym z ostatnich smartfonów Koreańczyków, który właśnie dostał aktualizację do systemu Android 6.0.1 Marshmallow. Uaktualnienie pojawiło się w Rosji dla modelu z dwiema kartami SIM.

Samsung Galaxy S5 mini duos

Jeden z użytkowników forum XDA-Developers donosi o aktualizacji OTA, którą otrzymał jego Samsung Galaxy S5 mini duos (model SM-G800H). Uaktualnienie pojawiło się dla modelu z rosyjskiej dystrybucji. Nowy firmware oznaczony jest ciągiem znaków MMB29M.G800HXXU1CPI5, został podpisany 22 września i waży niespełna 810 MB. Poniżej dwa zrzuty ekranowe z dostępnością aktualizacji.

Samsung Galaxy S5 mini duos Android 6.0.1 Marshmallow Samsung Galaxy S5 mini duos Android 6.0.1 Marshmallow

Użytkownicy Galaxy S5 mini z 2014 roku musieli naprawdę długo czekać na aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow, bo aż rok od wydania samego systemu przez Google’a. Cieszy jednak, że Koreańczycy nie pominęli jednak tego modelu w planach aktualizacyjnych. Niestety, nie wiadomo jeszcze, kiedy uaktualnienie pojawi się w Polsce. Może to trochę potrwać.

źródło: xda-developers

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij