Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 7 – zobacz, jak zwracać telefon w zabawnym wideo

Samsung Galaxy Note 7 stał się bohaterem zabawnego filmu instruktażowego, w którym pokazano, jak prawidłowo powinno się zwracać telefon producentowi.

Samsung Galaxy Note 7 stał się bohaterem zabawnego filmu instruktażowego, w którym pokazano, jak prawidłowo powinno się zwracać telefon producentowi.

Wadliwy model Samsung Galaxy Note 7 przysporzył koreańskiej firmie wiele problemów. Nie tylko straciła ona zaufanie wielu swoich klientów, ale również zmaga się z licznymi żartami dotyczącymi wspomnianego telefonu. Sytuację wykorzystało już między innymi LG, a ostatnio sprzęt stał się przedmiotem żartów Stephena Colberta w jego wieczornym programie. Trzeba jednak przyznać, że film instruktażowy pokazujący, jak dokładnie powinno się zwracać Note 7, jest całkiem zabawny.

W filmie możemy zobaczyć parodię sposobu zwracania telefonu Samsung Galaxy Note 7 producentowi. Jak mówi wideo, najpierw powinniśmy założyć parę ochronnych rękawiczek, następnie założyć drugą parę ochronnych rękawiczek, powiedzieć na wszelki wypadek żonie, że ją kochamy, użyć specjalnego narzędzia z logiem z Samsunga do wrzucenia smartfona do pudełka, następnie owinąć pudełko materiałem ognioodpornym, stosowanym przez NASA w pojazdach kosmicznych i poprosić burka o zakopanie pakunku w ogrodzie. Wideo, oczywiście, kończy efektowna eksplozja.

Samsung stara się wybrnąć z sytuacji. Po wydaniu telefonu i pierwszych doniesieniach o wybuchowej baterii koreańska firma podjęła się wymiany urządzeń na nowe. Okazało się, że te nie są bez wad, więc ostatecznie wycofano produkt z rynku. Być może byli użytkownicy telefonów Samsung Galaxy Note 7 będą mogli liczyć na zniżki w zakupie Galaxy S8 lub Note 8. Podobno Koreańczycy zastanawiają się już nad taką opcją.

Źródło: YouTube

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij