Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S5 (XEO) w końcu dostaje Androida 6.0.1 Marshmallow

Samsung Galaxy S5 XEO, czyli wariant z wolnej sprzedaży na terenie Polski, w końcu doczekał się aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow. System dostępny jest do pobrania drogą OTA i waży niecałe 914 MB.

Samsung Galaxy S5 XEO, czyli wariant z wolnej sprzedaży na terenie Polski, w końcu doczekał się aktualizacji do Androida 6.0.1 Marshmallow. System dostępny jest do pobrania drogą OTA i waży niecałe 914 MB.

Samsung długo kazał czekać użytkownikom smartfonu Galaxy S5 w wersji XEO, a więc niebrandowanej, na aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow. Aktualizacja do pianki dla flagowca z 2014 roku rozpoczęła się już marcu tego roku. Na pierwszy ogień poszedł wariant z Korei Południowej. Później Android Marshmallow dla tego smartfonu pojawiał się w różnych egzotycznych krajach i w maju dotarł do Polski. Niestety, w zeszłym miesiącu aktualizacja została udostępniona w T-Mobile i właściciele smartfonu z wolnej dystrybucji (XEO) nadal musieli czekać. Do teraz!

Samsung Galaxy S5

Jak informuje tabletowo, Android 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy S5 XEO jest już dostępny do pobrania. Aktualizacja waży niecałe 914 MB i jest dostępna do ściągnięcia drogą OTA. Uaktualnienie usuwa m.in. ChatON, ale wprowadza ogólne poprawki i nowości, które pojawiły się w piance.

Jeśli więc macie Galaxy S5 z wolnej dystrybucji, to wiecie co powinniście zrobić. Udajcie się do uaktualnień automatycznych i sprawdźcie, czy Android 6.0.1 już na was czeka. Pamiętajcie, że instalacje oprogramowania należy przeprowadzić przy baterii naładowanej co najmniej do połowy.

źródło: tabletowo

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij