Udostępnij
Tweetnij

Samsung w 2017 roku wprowadzi dwa smartfony ze składanymi ekranami?

Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung już w trakcie targów Mobile World Congress 2017 może zaprezentować światu nie jeden, a dwa nowe smartfony z linii Galaxy X ze składanymi ekranami!

Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung już w trakcie targów Mobile World Congress 2017 może zaprezentować światu nie jeden, a dwa nowe smartfony z linii Galaxy X ze składanymi ekranami! 

Bloomberg raportuje, że Samsung w przyszłym roku może zaprezentować dwa smartfony, które dostaną składane ekrany. Jeden z nich ma mieć 5-calowy ekran OLED, który po rozłożeniu w tryb tabletu będzie prezentować obraz na 8-calowym wyświetlaczu. Natomiast drugi ma składać się w pół. Bloomberg wierzy, że prezentacja tych smartfonów może odbyć się w trakcie barcelońskich targów MWC 2017. Zapewne na kolejnej konferencji z cyklu Galaxy Unpacked.

Samsung Galaxy X

Samsung już od kilku lat pracuje nad składanymi ekranami OLED. Smartfon, który ma mieć takie rozwiązanie ukrywa się pod kryptonimem Project Valley i na rynek może trafić pod nazwą Galaxy X.

Koreańczycy mają już wiele wniosków patentowych powiązanych ze składanymi czy zwijanymi ekranami i pewnym jest, że kiedyś taki produkt pojawi się na rynku. Kto wie, a może rzeczywiście nastąpi to już w 2017 roku. Poczekamy, zobaczymy, bo Samsung nie komentuje tych plotek.

źródło: bloomberg

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij