Udostępnij
Tweetnij

Zegar 4.4 na Androida do pobrania. Co nowego?

Google uaktualniło własny zegar na Androida. Aktualizacja aplikacji Zegar 4.4 wnosi całkiem sporo nowości i udoskonaleń, choć zmiana w numeracji niekoniecznie musi na to wskazywać.

Google uaktualniło własny zegar na Androida. Aktualizacja aplikacji Zegar 4.4 wnosi całkiem sporo nowości i udoskonaleń, choć zmiana w numeracji niekoniecznie musi na to wskazywać. 

Zegar 4.4 to najnowsza aktualizacja aplikacji, którą przecież każdy z nas używa na co dzień, prawda? Najnowsza wersja zegara Google na Androida wprowadza sporo zmian. Sprawdźmy jakie.

Na głównym ekranie górne ikonki zostały teraz przesunięte do lewej krawędzi ekranu. W szczególności widać to na ekranach smartfonów, gdzie wcześniej były one rozciągnięte przez całą długość górnej krawędzi. Następnie możemy dostrzec, że zmieniono formatowanie daty. Teraz dzień tygodnia z datą pod zegarem wyświetlany jest czcionką z samymi dużymi znakami.

Zegar 4.4

Następnie mamy zmiany w ustawieniach. Tutaj na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się paska dla głośności alarmu bezpośrednio w opcjach. Wcześniej był on wyświetlany u góry. Dodano też nowe ustawienie – Wibracje minutnika.

Zegar 4.4 Zegar 4.4

Zegar 4.4 to także mniejsza waga aplikacji, którą zredukowano o 0,9 MB. Teraz aplikacja waży tylko 6,2 MB. Wdrażanie nowego zegara odbywa się etapami i jeśli nie chcecie czekać na uaktualnienie automatyczne, to zawsze możecie sięgnąć po stosowny plik APK.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij