Udostępnij
Tweetnij

Samsung rusza z aktualizacją do Androida 6.0.1 dla Galaxy Tab S2

Samsung długo kazał czekać użytkownikom tabletów z serii Galaxy Tab S2 na uaktualnienie do Androida Marshmallow. Aktualizacja do pianki pojawiła się za naszą zachodnią granicą dla Galaxy Tab S2 9.7 z modemem LTE (modelu SM-T815).

Samsung długo kazał czekać użytkownikom tabletów z serii Galaxy Tab S2 na uaktualnienie do Androida Marshmallow. Aktualizacja do pianki pojawiła się za naszą zachodnią granicą dla Galaxy Tab S2 9.7z modemem LTE (modelu SM-T815).

Samsung rozpoczął proces aktualizacji  do Androida 6.0.1 Marshmallow dla tabletów z serii Galaxy Tab S2. Na pierwszy ogień idzie model Galaxy Tab S2 9.7 z wbudowanym modemem LTE (SM-T815) za naszą zachodnią granicą. Nowy firmware oznaczony jest ciągiem znaków T815XXU2BPD6 i został podpisany 15 kwietnia, a więc zaledwie dziesięć dni temu. Aktualizacja zawiera kwietniowe poprawki bezpieczeństwa.

Samsnung Galaxy Tab S2 9.7 02

Niestety, na uaktualnienie w Polsce, także dla pozostałych modeli Galaxy Tabów S2, być może trochę sobie poczekamy. Jak dobrze wiemy, Samsung przeprowadza proces aktualizacji własnych urządzeń etapami i w jednych państwach aktualizacje pojawiają się szybciej, a w innych trzeba czekać nawet długi tygodnie. Po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Warto dodać, że w przyszłym miesiącu w Polsce powinny już być dostępne Galaxy Taby S2 z procesorami Qualcomm Snapdragon 652. Te tablety od razu będą dostarczane z Androidem 6.0.1 Marshmallow.

źródło: sammobile

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij