Udostępnij
Tweetnij

Android N pozwoli ustawić różne tapety na ekranie blokady i domowym

Tak, użytkownicy Androida długo musieli czekać na taką opcję. W Android N Developer Preview 2 Google w końcu dodało możliwość ustawiania różnych tapet na ekranach blokady i startowym.

Tak, użytkownicy Androida długo musieli czekać na taką opcję. W Android N Developer Preview 2 Google w końcu dodało możliwość ustawiania różnych tapet na ekranach blokady i startowym. 

Jeśli użytkujecie czystego Androida, bez żadnych nakładek, to zapewne doskonale wiecie, że oprogramowanie nie pozwala ustawić dwóch różnych tapet na ekranach blokady i startowym. To się zmieni w Androidzie N. W udostępnionym wczoraj Android N Developer Preview 2 w końcu Google dodało możliwość ustawania różnych tapet na ekranach. Widzimy, że dla statycznych obrazów istnieje możliwość wyboru ekranu blokady lub startowego, ale już w przypadku tapet live opcja dla ekranu blokady nie jest dostępna.

This slideshow requires JavaScript.

Co jednak ciekawe, nie jest to dokładnie nowość samego Androida N, a nowej wersji aplikacji Google na Androida z numerem 5.12.16.NYC.21, która dostarczana jest w nowej wersji Developer Preview (nie działa w innych wersjach systemu). To oznacza, że aktualizacja aplikacji Google może wnieść taką funkcję także na urządzeniach ze starszymi wersjami Androida, które używają launchera Google Now, ale o tym przekonamy się z czasem.

źródło: Android Police 

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij