Udostępnij
Tweetnij

Gmail na Androida z wersją 6.0. Co nowego?

Google wprowadziło kolejne modyfikacje do aplikacji Gmail na Androida. Wersja 6.0 to dwie ważne nowości – możliwość formatowania tekstu i zmiany w integracji z kalendarzem.

Google wprowadziło kolejne modyfikacje do aplikacji Gmail na Androida. Wersja 6.0 to dwie ważne nowości – możliwość formatowania tekstu i zmiany w integracji z kalendarzem.

Google postanowiło ponownie zaktualizować aplikację Gmail na Androida. Aktualizacja wprowadza dwie zasadnicze zmiany. W wersji 6.0 znajdziemy przede wszystkim funkcję formatowania tekstu. Teraz użytkownik będzie mógł skorzystać z pogrubienia, kursywy, podkreślenia, zmiany koloru czcionki oraz zmiany tła tekstu podczas pisania wiadomości.

gmail 6.0

Drugą zmianą wprowadzoną dzięki aktualizacji są modyfikacje w integracji z kalendarzem. Jeśli użytkownik korzysta z Kalendarza Google lub Microsoft Exchange może liczyć na opcję szybkiego potwierdzania obecności w wydarzeniach (RSVP). Do tej pory opcja ta działała tak, że użytkownik po otrzymaniu zaproszenia musiał uruchamiać zewnętrzną aplikację, by potwierdzić obecność. Teraz wystarczy zwykłe dotknięcie palcem wewnątrz aplikacji Gmail.

Aktualizacja wprowadzana jest stopniowo. Jeśli jednak nie chcecie czekać na nowe funkcje, możecie skorzystać z pliku Gmail 6.0 APK. Znajdziecie go pod tym linkiem.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij