Udostępnij
Tweetnij

Assassin’s Creed: Identity już dostępne na iOS

Assasin’s Creed: Identity w końcu trafiło na urządzenia mobilne z iOS. Za grę zapłacimy 4,99 euro. Assassin’s Creed to seria,

Assasin’s Creed: Identity w końcu trafiło na urządzenia mobilne z iOS. Za grę zapłacimy 4,99 euro.

Assassin’s Creed to seria, która co rok zaskakuje nas nowymi rozwiązaniami. Cykl gier skrzyżował swoje drogi z urządzeniami mobilnymi już wcześniej, kiedy pojawiło się Memories oraz Pirates. Identity ma dużo więcej wspólnego z oryginalnymi grami na PC i konsole niż poprzednie mobilne odsłony. Produkcja zadebiutowała w ramach soft launchu w Australii i Nowej Zelandii jeszcze w 2014 roku. Wtedy też zdołaliśmy zagrać w wersję testową gry. Teraz z pewnością nowa wersja wprowadzi kilka ciekawych nowości i będzie zawiera dużo mniej błędów. Naszą recenzję wczesnej wersji możecie przeczytać tutaj.

Assassin’s Creed: Identity to fabularna gra akcji. Już na początku gry mamy do wyboru jedną z czterech klas postaci: berserk, skrytobójca, oszust i złodziej. Naszą postać wraz z postępem rozgrywki możemy rozwijać, zarówno przez zdobywanie nowych umiejętności, w które możemy inwestować, jak i poprzez zakup dodatkowych elementów wyposażenia.

Assassin’s Creed: Identity dostępne jest na urządzeniach mobilnych z iOS 7.0 i nowszym. Za grę zapłacimy 4,99 euro. Możecie ją pobrać korzystając z poniższego przycisku. Powyżej zwiastun produkcji. Tytuł ten będzie też dostępny na sprzętach z Androidem.

appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij