Udostępnij
Tweetnij

Książki Google Play z aktualizacją 3.7.67. Co nowego?

Najnowsza aktualizacja aplikacji Książki Google Play wniosła dwie funkcje. Pierwszą jest tryb Night Light pozwalający na dostosowanie temperatury barw aplikacji do zmieniających się pór dnia. Drugą jest system powiadomień informujący o publikacjach ulubionych autorów w Sklepie Play.

Najnowsza aktualizacja aplikacji Książki Google Play wniosła dwie nowości. Pierwszą jest karta informacyjna dla Night Light pozwalającego na dostosowanie temperatury barw aplikacji do zmieniających się pór dnia. Drugą jest nowy dział stanowiący szybkie linki przekierowujące użytkownika do Sklepu Play.

play books

Praca albo szkoła, powrót do domu, obiad, sprzątanie i zanim się obrócimy jest już późny wieczór. Ale przyznajmy szczerze – kto z nas nie lubi czytać wieczorami, kiedy kładzie się do łóżka? Oczywiście, przyda się do tego tablet i aplikacja Książki Google Play. Google pomyślało o takich użytkownikach i wprowadziło niedawno nową funkcję. Night Light stopniowo zmienia temperaturę barw w aplikacji, co oznacza, że dostosowuje oświetlenie do pory dnia. Nie dla wszystkich było to jednak zrozumiałe, więc twórcy wprowadzili nową kartę wyjaśniającą, jak to działa dokładnie.

Nowa aktualizacja wprowadza również szybkie linki do Sklepu Play w postaci widocznych na dole ekranu banerów. Po kliknięciu takiego baneru zostajemy przekierowani do danego działu w Sklepie Play. Na liście w dziale Odkryj książki pojawiły się takie sekcje jak Księgarnia, Najlepsze płatne, Nowości, Gatunki (wyświetla poszczególne działy), Romans i Komiksy.

książki 1

 

Zmiany wprowadzane są stopniowo. Jeśli jednak nie chcecie czekać, możecie skorzystać z paczki Google Play Books 3.7.67 APK. Znajdziecie ją tutaj.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij