Udostępnij
Tweetnij

Facebook wprowadza w aplikacji na Androida funkcje komentowania offline

Facebook wprowadza nowe funkcje we własnej aplikacji na Androida, którą docenią użytkownicy ze słabym połączeniem lub brakiem internetu. W trybie offline można dodawać komentarze.

fb

Facebook wprowadza nowe funkcje we własnej aplikacji na Androida, którą docenią użytkownicy ze słabym połączeniem lub brakiem internetu. W trybie offline można dodawać komentarze. 

Facebook pochwalił się nowymi funkcjami, które wprowadza do aplikacji mobilnej w wersji na urządzenia z systemem Android. Po pierwsze, od teraz będzie można dodawać komentarze w trybie offline, a więc bez połączenia z internetem. Funkcja działa tak, że wpisujemy komentarz, który zatwierdzamy i ten zostanie dodany zaraz po tym, jak nawiążemy połączenie z internetem.

Kolejna nowość dotyczy sposobu wczytywania postów z newsfeedu w przypadku wolnego połączenia z internetem. Zamiast wczytywania tylko nowych postów pojawiają się te, które zostały wyczytane ostatnim razem. Warto jednak dodać, że będą to posty wybrane z historii, których jeszcze nie przejrzeliśmy.

Funkcje będą wdrażane etapami. Warto dodać, że Facebook już w październiku uaktualnił aplikację na Androida, w której dodał funkcje związane z wykrywaniem wolnego połączenia z internetem i serwowaniem na tej podstawie treści.

źródło: facebook

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij