Udostępnij
Tweetnij

Snapseed 2.2 na Androida do pobrania. Co nowego?

Jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć na Androida – Snapseed doczekała się aktualizacji do wersji z numerem 2.2, gdzie wprowadzono ciekawe nowości.

Snapseed

Jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć na Androida – Snapseed doczekała się aktualizacji do wersji z numerem 2.2, gdzie wprowadzono ciekawe nowości. 

Najnowsze wydanie Snapseed oznaczone jest numerem 2.2. W tej wersji na szczególną uwagę zasługują udoskonalenia obejmujące obsługę zdjęć RAW (dla których wsparcie dodano w poprzedniej wersji programu). Pojawiła się wyższa jakość wywoływania plików RAW z dużą ilością szumów oraz możliwość kopiowania ustawień plików RAW z jednego zdjęcia i wklejanie ich do drugiego.

Warto także dodać, że domyślne filtrowanie stylów odbywa się teraz na podstawie ostatnio użytego stylu. Snapseed 2.2 to także poprawki błędów i inne udoskonalenia mające na celu poprawienie działania aplikacji.

Aktualizacja dostępna jest w Sklepie Play.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij