Udostępnij
Tweetnij

Razer jednak wykupił firmę Ouya

Plotki potwierdziły się. Konsola na Androidzie znalazła nowego właściciela.

ouya

Plotki potwierdziły się. Konsola na Androidzie znalazła nowego właściciela.

Już od dawna po świecie krążyły plotki, jakoby Ouya miała niemałe kłopoty finansowe. Sprawą miał zainteresować się Razer, który podobno wykupił firmę. Potwierdzenie plotek było jedynie kwestią czasu. O nowym właścicielu poinformowała Julie Uhrman, prezes Ouyi. A raczej były prezes, bowiem Julie postanowiła odejść z firmy.

Tak, jak wcześniej przypuszczaliśmy, Razer nie był raczej zainteresowany zakupem Ouyi dla samej konsoli. Sam wypuścił bowiem konkurencyjny sprzęt – Razer Forge TV. Bardziej chodziło o sklep Ouyi, który posiada w swojej bibliotece kilka tysięcy gier i ma już podobno miliony użytkowników. Razer ma zamiar przenieść sklep na Forge TV, jednak będą jeszcze wspierać również użytkowników Ouyi, choć jedynie przez rok. Jeśli macie ochotę zainwestować zatem pieniądze w konsolę Ouya, radzimy się raczej przesiąść na Razer Forge TV lub Nvidię Shield.

Źródło: Liliputing

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij