Udostępnij
Tweetnij

HTC wyprzedaje własne urządzenia. Nawet o 50% taniej!

W HTC chyba nie dzieje się za dobrze. Firma urządziła w Stanach Zjednoczonych wielką wyprzedaż, gdzie sprzedaje własne urządzenia nawet za połowę ceny. Obniżki cen dotyczą także HTC One M9 i Nexusa 9.

ap_resize.php

W HTC chyba nie dzieje się za dobrze. Firma urządziła w Stanach Zjednoczonych wielką wyprzedaż, gdzie sprzedaje własne urządzenia nawet za połowę ceny. Obniżki cen dotyczą także HTC One M9 i Nexusa 9.

To nie żart. HTC uruchomiło w Stanach Zjednoczonych wielką wyprzedaż własnych urządzeń. O 50% przeceniono takie gadżety jak HTC Re i inne akcesoria. Z kolei HTC One M9, czyli ostatniego flagowca można nabyć o 25% taniej. Duże obniżki cen dotyczą również tabletu Nexus 9, którego ceny ścięto aż o 40%. Obecnie modele z Wi-Fi można zakupić w cenie – odpowiednio – $239.40 za wariant z 16 GB pamięci i $287.40 za model z 32 GB pamięci.

Skąd taki pomysł, aby pozbywać się urządzeń w dużo niższych cenach? Wynika to zapewne z faktu, że urządzenia HTC nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem. Tablet Nexus 9 od początku sprzedawał się dużo poniżej oczekiwań. To samo dotyczy One M9. Przez pierwsze trzy miesiące od premiery liczba zrealizowanych zamówień na nowego flagowca była o ponad 43% niższa niż w przypadku One M8 rok wcześniej.

Mimo to HTC nie poddaje się i już jesienią zamierza zaprezentować nowego flagowca, który ukrywa się pod nazwą Aero. Czy jednak ten smartfon porwie tłumy, co nie udało się One M9? O tym przekonamy się za kilka miesięcy.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij