Udostępnij
Tweetnij

Menedżer urządzeń Android ma problemy. Google pracuje nad przywróceniem jego działania

Część użytkowników urządzeń z Androidem skarży się na problemy z działaniem menedżera urządzeń Android. Google już pracuje nad przywróceniem wszystkich jego funkcji.

Część użytkowników urządzeń z Androidem skarży się na problemy z działaniem menedżera urządzeń Android. Google już pracuje nad przywróceniem wszystkich jego funkcji. 

Wiele osób skarży się na brak możliwości odnalezienia własnych urządzeń w usłudze menedżer urządzeń Android. Niestety, po zalogowaniu się do usługi następuje próba łączenia, która kończy się fiaskiem. Menedżer nie jest po prostu w stanie znaleźć dodanych do konkretnych kont smartfonów czy tabletów. W niektórych przypadkach Android Device Manager nie jest w ogóle w stanie rozpoznać podłączonych urządzeń.

1234

Google już zostało poinformowane o problemie i obecnie stara się mu zaradzić. Z pewnością błędy zostaną wkrótce usunięte i wszystko powróci do normy.

Gwoli przypomnienia, menedżer urządzeń Android jest usługą, która pozwala nam lokalizować urządzenia z Androidem. Ponadto oferuje możliwość zadzwonienia na zagubione urządzenie, jak i zdalne zablokowanie go i wymazanie danych.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij