Udostępnij
Tweetnij

Spotify 3.0 na Androida z odświeżonym odtwarzaczem do pobrania

Czas na łatwiejsze przełączanie pomiędzy utworami na naszych playlistach.

spotify 3.0

Czas na łatwiejsze przełączanie pomiędzy utworami na naszych playlistach.

Spotify wydało właśnie aktualizację 3.0 do swojej androidowej aplikacji, która wprowadza parę kosmetycznych, ale naprawdę przydatnych zmian. Pierwsza to odświeżony odtwarzacz główny, w którym możemy teraz przełączać utwory przesuwając palcem w prawo i lewo po okładce albumu. Zniknął też przycisk X z lewego górnego rogu ekranu, a zastąpiła go strzałka do minimalizowania. Po zminimalizowaniu głównego odtwarzacza przechodzimy do jego wersji „mini” na dole ekranu. Tam również zaimplementowano obsługę gestów, co jest niesamowitym udogodnieniem, gdyż wcześniej musieliśmy wracać do głównego odtwarzacza, zmieniać utwór i znów minimalizować.

Aktualizacja jest wdrażana etapami i może upłynąć trochą czasu zanim ją zobaczycie na waszych urządzeniach. Zawsze jednak możecie zainstalować Spotify 3.0 z pliku APK (LINK).

playstore

 

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij