Udostępnij
Tweetnij

Gmail 5.3 na Androida ze wsparciem Oauth do pobrania

Google udostępniło kolejną wersję aplikacji Gmila na Androida – wydanie z numerkiem 5.3, które wprowadza wsparcie dla protokołu Oauth dla kont Yahoo! i Microsoftu.

Gmail

Google udostępniło kolejną wersję aplikacji Gmila na Androida – wydanie z numerkiem 5.3, które wprowadza wsparcie dla protokołu Oauth dla kont Yahoo! i Microsoftu.

Najnowszy Gmail na Androida oznaczony jest numerem 5.3.95312851 i debiutuje ze wsparciem dla protokołu Oauth dla kont firmy trzecich – Yahoo! i Microsoftu. Oauth dodaje kolejna warstwę zabezpieczeń i daje dostęp do takich funkcji, jak dwustopniowa weryfikacja czy możliwość przywracania kont. Ponadto Google dodaje, że usunęło w nowym Gmailu błędy i udoskonaliło wydajność aplikacji.

Proces wdrażania Gmaila 5.3 na Androida potrwa kilka dni, ale jeśli nie chcecie czekać na automatyczną aktualizację ze Sklepu Play, to nową wersję aplikacji pobierzecie tutaj.

źródło: google+

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij