Udostępnij
Tweetnij

Google potwierdza: Chrome na Androida nie dostanie rozszerzeń

Niestety, to prawda. Firma z Mountain View nie ma w najbliższych planach implementacji wsparcia dla dodatków w mobilnej wersji Chrome.

Chrome dla Androida

Niestety, to prawda. Firma z Mountain View nie ma w najbliższych planach implementacji wsparcia dla dodatków w mobilnej wersji Chrome.

W trakcie sesji AMA na Reddit twórcy Google Chrome przekazali, że nie mają w planach implementacji obsługi rozszerzeń w mobilnej wersji własnej przeglądarki na urządzenia z Androidem. Decyzja spowodowana jest brakiem możliwość zaimplementowania funkcji w taki sposób, aby spełniła wymagania użytkowników.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko z tym się pogodzić. Alternatywnym wyjściem jest przesiadka z Chrome na Firefoksa, który od dłuższego czasu wspiera dodatki. Także w przeglądarce na urządzenia z Androidem.

źródło: liliputing

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij