Udostępnij
Tweetnij

King of Thieves z nowym trybem rozgrywki (wideo)

Najnowsza aktualizacja do King of Thieves pozwoli nam na walkę pomiędzy gildiami.

King of Thieves

Najnowsza aktualizacja do King of Thieves wprowadza dodatkowy tryb rozgrywki, który pozwoli nam na walkę pomiędzy gildiami.

Firma ZeptoLab, twórcy popularnego Cut the Rope, postanowiła zaktualizować swoją najnowszą produkcję – King of Thieves. Nowy patch wprowadził dodatkowy tryb rozgrywki – bitwy pomiędzy gildiami. Wybierając taką opcję dostaniemy możliwość zmierzenia się z grupą przeciwników o podobnej ilości punktów w rankingu. Celem jest zdobycie jak największej ilości gemów i monet z kryjówek oponenta. Bitwy są rozgrywane w ciągu trzech kolejnych dni. Gra nagradza jednak nie tylko wygraną drużynę, ale również tych najbardziej aktywnych graczy.

Aktualizacja powinna załączyć się automatycznie. Niedługo ZeptoLab udostępni kolejne patche dodające nową zawartość do gry. Jak twierdzi Semyon Voinov, dyrektor kreatywny firmy, to dopiero początek. Twórcy planują bowiem jeszcze bardziej rozszerzyć swoją produkcję. King of Thieves jest dostępne w modelu free2play w App Store i Sklepie Play. Poniżej zwiastun nowego trybu:

appstore

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij