Udostępnij
Tweetnij

Co z Lollipopem dla tabletu Dell Venue 8 7840?

Dell, pomimo deklaracji, coś nie może się wywiązać z obietnic i użytkownicy najcieńszego tabletu świata nadal nie otrzymali aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop.

Dell Venue 8 7840 10

Dell, pomimo deklaracji, coś nie może się wywiązać z obietnic i użytkownicy najcieńszego tabletu świata nadal nie otrzymali aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop.

Dell Venue 8 7840, czyli najcieńszy tablet świata, debiutował w sprzedaży na początku tego roku. W marcu producent zadeklarował, że urządzenie otrzyma (jeszcze przed końcem marca) uaktualnienie do Androida 5.0.1 Lollipop. Nastał kwiecień i datę zmodyfikowano na 21.04.2015. Cóż… pomimo tego uaktualnienia nie wydano.

Obecnie Dell informuje, że aktualizacja do Lollipopa dla tabletu Venue 8 7840 zostanie wydana „wkrótce”. Z informacji przekazanych przez producenta wynika, że dla firmy najważniejsze jest dobro klientów i system zostanie wydany, gdy nie będzie sprawiał żadnych problemów. Można to zrozumieć, ale z drugiej strony specyfikacja techniczna nie odbiega od tego co oferuje 10,5-calowy Dell Venue 10 7000, który od razu trafił do sprzedaży z Lollipopem.

Więcej na temat tabletu Dell Venue 8 7840 przeczytacie w naszej recenzji.

źródło: Android Police

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij