Udostępnij
Tweetnij

Moto X 2013 wkrótce dostanie Androida 5.1. W sieci pojawił się wykaz zmian

Motorola już wcześniej przekazała, że zamierza uaktualnić Moto X z 2013 roku bezpośrednio do Androida 5.1 Lollipop. Zdaje się, że uaktualnienie już niedługo zostanie wydane, gdyż w sieci pojawił się wykaz zmian.

Motorola Moto X 2014

Motorola już wcześniej przekazała, że zamierza uaktualnić Moto X z 2013 roku bezpośrednio do Androida 5.1 Lollipop. Zdaje się, że uaktualnienie już niedługo zostanie wydane, gdyż w sieci pojawił się wykaz zmian. 

Motorola była jedną z pierwszych firm, które uaktualniły wybrane urządzenia do Androida 5.0 Lollipop. Niestety, lizaka nie wydano jeszcze dla wszystkich smartfonów z zaplanowanej listy. Wśród nich jest między innymi Moto X 1. generacji.

Wiemy jednak, że Moto X z 2013 roku ma otrzymać uaktualnienie bezpośrednio do Androida 5.1 Lollipop, z pominięciem starszych wersji lizaka. Domyślamy się, że nastąpi to już niedługo, bo w sieci (na jednej z portugalskich stron) opublikowano wykaz zmian w nowej wersji systemu. Znajdziemy tu informacje na temat nowości wprowadzonych wraz z Androidem 5.0 i 5.1. Warto tu wymienić nowy tryb oszczędzania energii, udoskonalony kompilator ART czy funkcję Smart Lock, która umożliwia odblokowywanie smartfonu z wykorzystaniem zegarka z systemem Android Wear.

Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, kiedy Motorola uruchomi proces aktualizacji. Możemy tylko się domyślać, że już w niedługim czasie.

źródło: phonearena

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij