Udostępnij
Tweetnij

Remix OS trafi również na tablety Nexus 9 i 10

To nie żart, gdyż twórcy tabletu Jade Remix Ultra zamierzają udostępnić ROM z Remix OS również na Nexusa 9 i Nexusa 10.

Jide Ultra Tablet

To nie żart, gdyż twórcy tabletu Jade Remix Ultra zamierzają udostępnić ROM z Remix OS również na Nexusa 9 i Nexusa 10.

Remix OS jest systemem operacyjnym opartym na Androidzie, który zadebiutuje wraz z tabletem Jide Ultra Remix. Nie jest to jednak Android, którego znamy, gdyż system czerpie również garściami z tego, co najlepsze w Windows 8/8.1 i w zasadzie jest miksem obu systemów operacyjnych.

Jide poinformowało o uruchomieniu nowej opcji na Kickstarterze, gdzie za jednego dolara możemy zakupić ROM z Remix OS, który przygotowywany jest z myślą o tabletach Nexus 9 i Nexus 10. W ten sposób twórcy chcą zasięgnąć opinii o oprogramowaniu uruchamianym także na innych urządzeniach niż tablet Ultra Remix. ROM na Nexusy zostanie udostępniony w maju tego roku. Niestety, Jide nie bierze odpowiedzialności za ewentualne problemy wynikające z instalacji Remix OS na Nexusach. Robicie to na własną odpowiedzialność.

Sam tablet Remix Ultra również ma trafić w ręce pierwszych klientów w maju. Więcej na temat tego urządzenia przeczytacie tutaj.

źródło: Kickstarter 

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij