Udostępnij
Tweetnij

Mroczne Lost Within debiutuje na iOS

Teraz również posiadacze urządzeń od Apple zwiedzą mroczne zakątki szpitala psychiatrycznego.

Lost Within

Teraz również posiadacze urządzeń od Apple zwiedzą mroczne zakątki szpitala psychiatrycznego.

Z początkiem tego roku Amazon Game Studios zapowiadało, że ma zamiar tworzyć gry z przeznaczeniem dla Fire, jednak okazuje się, iż tytuły te będą wychodziły również poza Amazonowe sprzęty. Najlepszym tego przykładem jest Lost Within, horror z elementami przygodówki, który zadebiutował właśnie na urządzeniach mobilnych z iOS. Akcja gry przeniesie nas do pewnego zrujnowanego szpitala psychiatrycznego, gdzie zmierzymy się nie tylko z paskudnymi przeciwnikami, ale również ze swoim własnym strachem. Od czasu do czasu opowieść będzie przerywana retrospekcjami z czasów świetności placówki.

Lost Within pobierzemy na sprzęty mobilne z iOS 8.1 i nowszym, czyli nie spodziewajcie się tego tytułu na najstarszych iPadach. Za grę zapłacimy 6,99 euro. W Amazon App Store koszt gry wynosi 6,99 dolara.

appstore

amazon appstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij